
Po dviejų metų pertraukos Lietuvos rankinio veteranų čempionatas pagaliau baigtas. Du metus pasaulyje paskelbta Covid-19 pandemija, mums kaip ir visiems sportininkams buvo sustabdyta veikla vos jai prasidėjus. Per tą laikotarpį sportininkai buvo išsiilgę savo mėgstamos sporto šakos, judėjimo, emocijų, bendravimo. Šį sezoną buvome priversti sumažinti sezono turus iki 5, tam, kad galėtume pabaigti sezoną.
Finalinis turas vyko Tauragėje. Keletas komandų į jį vyko jau ramiai, užsitikrinę pozicines vietas turnyrinėje lentelėje, kitiems teko pakovoti dėl prizinių vietų. Šiame ture dalyvavo svečių komanda, sudaryta iš Lietuvos teisėjų asociacijos narių. Buvo smagu stebėti teisėjų, bei rankinio veteranų dvikovas. Tikimės ir toliau, kad atsiras daugiau norinčių aktyviai dalyvauti mūsų renginiuose.








