2024/25 m. „Atminimo taurė” Kaune
Dar vienas turnyras, organizuotas kartu su Kauno savivaldybė , skirtas žymiems rankininkams atminti baigėsi. Ne visiems jis buvo sėkmingas, bet sportas tuo ir įdomus, kad niekada nežinai kaip ir kas bus. Paskutinėm dienom atsisakius atvykti Ukrainos komandai, liko 16 komandų, netoli 200 dalyvių, atvyko keletas garbių svečių, kurie papuošė renginį. Moterų grupėje 6 vietą iškovojo…


