Šventė rankinio bendruomenės šeimoms! VI -oji Šeimų paplūdimio rankinio šventė vyko Smiltynės paplūdimyje, joje dalyvavo 5 šeimos: Urbonų, Šiaulę, Labučių, Vainorių ir Morozų. Visos šeimos tapo 1 vietos nugalėtojais sužaidę po 4 rungtynes, kur tvyrojo gera nuotaika, juokas, pasivoliojimai ant smėlio. Be abejo, renginį stebėjo žiūrovai, kuriems buvo nepažįstamas paplūdimio rankinis ir žinoma, svečių tarpe sulaukėme rankinio bendruomenės atstovų.![]()
![]()
![]()
Šventė neįvyktų be pagrindinio renginio organizatoriaus ir iniciatoriaus Klaipėdos m. rankinio klubo „KLAIPĖDA” vadovo #VidmantasToliūšis, kaip ir kasmet jam į pagalbą atskuba #Lietuvosrankinioveteranai asociacijos prezidentė #IevaLabutienė. Prie turnyro vykdymo prisidėjo #Lietuvospaplūdimiorankinioasociacija prezidentas #KlaidasJaneika, kuris davė nemažai žaidybinių pamokų, bei teisėjavo per rungtynes. Renginį dalinai finansavo pagrindinis rėmėjas #Klaipėdosmsavivaldybė.
Dėkojame visiems, kas buvo šventės dalimi!
Iki kitų metų ten pat ir panašiu laiku!








