| |

2020/2021 m. Šeimų rankinio turnyras Klaipėdoje

Liepos 25-26 dienomis Smiltynėje vyko jau antrasis Šeimų paplūdimio rankinio turnyras, kuriame dalyvavo 9 šeimų komandos iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Vainodės (Latvija). Šį kartą komandos buvo padalintos į dvi grupes, ir jose varžybos vyko rato sistema. Pirmojoje grupėje nugalėtoja tapo komanda iš Šiaulių, antri liko vilniečiai, treti – klaipėdiečiai, ketvirti – kauniečiai, penkti – Norvegijoje dirbančių ir gyvenančių lietuvių šeima.

Rankinio paplūdimio aikštelėje gali žaisti ne tik aukšto meistriškumo žaidėjai, bet ir šeimos! Lyginant su praeitais metais dalyvių skaičius ūgtelėjo, o kitais metais labai tikimasi, kad komandų bus dar daugiau!🤾‍♂️🤾‍♀️🌊🌞

Kiti įrašai